inmov uabs 2 10 2019

Завідувач кафедри іноземних мов ННІ БТ “УАБС” Сумського державного університу Людмила Гнаповська та доцент кафедри Ірина Ляшенко мали чудову можливість пройти інтенсивну підготовку у серії семінарів «Розробка тестових завдань для оцінювання компетентності в англомовному читанні», що був організований організацією UALTA (Ukrainian Assоciation for Language Testing and Assessment), які відбулися в Інституті філології Київського університету імені Тараса Шевченка 2 жовтня 2019 року, і проводилися UALTA (Українською асоціацією для тестування та оцінювання мови) разом з Ланкастерським університетом, Великобританія.

Докторантка Ланкастерського університету Олена Россі представила серію надзвичайно практичних та цінних занять для розвитку професійного зростання. Широка кількість представників українських університетів плідно працювала на семінарах, демонструючи творчість пр розробці тестових завдань згідно вимогливих правил побудови сучасного тестування та оцінювання. Жваві дискусії та осмислення дорогоцінної інформації на улюблену професійну тему змусили час швидко пролетіти та збагатили професійний банк досвіду цінною інформацією.

inmov uabs 2 10 2019 1

inmov uabs 2 10 2019 2