inmov uabs ML 2019 1inmov uabs ML 2019 2

22 – 23 листопада у стінах Конгрес-Центру СумДУ пройшов Інститут медійної грамотності «Incorporating Media Literacy in English Language Teaching and Learning in the 21st Century», організований кафедрою іноземних мов ННІБТ «УАБС» спільно з Факультетом іноземної та слов’янської філології СумДПУ ім. А.С. Макаренка в рамках реалізації грантового проекту від Посольства США в Україні. 76 учасників заходу (28 вчителів початкових та загальноосвітніх шкіл та 48 університетських викладачів англійської мови), що представляли 24 школи та 25 університетів з 14 областей України, долучились до масштабного обговорення того, яким чином розвиток критичного мислення та медіа-грамотності як базових вмінь сьогодення може бути реалізований на занятті з англійської мови.

Спікерами Інституту були стипендіати Програми викладання англійської мови Державного департаменту США Венді Фінлейсон (Wendy Finlayson) та Франсіско Ресто (Fransisco Resto); волонтери Корпусу миру (США) Ешлі Емерсон (Ashly Emerson) та Шон Хікс (Shaun Hicks), а також вітчизняні презентери Марина Цегельська (віце-президент TESOL-Ukraine, директор Центру освіти «Interclass», м. Кривий ріг) та фасилітатори масового онлайн-курсу «VeryVerified Online Course» Олена Танчик (завідувач кафедри іноземних мов Донецького державного університету управління, м. Маріуполь) та Оксана Торубара (доцент Національного університету ім. Тараса Шевченка «Чернігівький колегіум», м. Чернігів).

Учасники Інституту отримали вагомий поштовх до впровадження інноваційних практик у навчання англійської мови, взявши участь у серії тренінгів: «Twenty-First Century Skills and Media Literacy», «Teaching Critical Thinking in the 21st Century», «Aristotle and Media Literacy», «Gender Representation and Diversity in Mass Media», «The Language of Media» та «How to Discern Bias in News Reporting».

Цей дводенний захід, спрямований на підтримку поточного процесу реформ у сфері освіти та надання професійних можливостей для підвищення кваліфікації вчителів і викладачів середніх та вищих навчальних закладів України, став платформою обміну досвідом та надав можливість його учасникам налагодити мережу контактів для подальшої плідної професійної співпраці.

Щиро вдячні усім організаторам та спікерам заходу!

Дізнайтесь більше про Інститут медійної грамотності за посиланнями:

Більше фотографій за посиланням: 

inmov uabs ML 2019inmov uabs ML 5inmov uabs ML 6inmov uabs ML 7inmov uabs ML 8inmov uabs ML 9